Existuje mnoho návodů, jak správě udělat SEO na stránce. Možná ale neuškodí malá ukázka, jak vlastně v praxi taková stránka má vypadat. Ukážeme si to na stránce o kotlovém grilu Weber Master-Touch.

Než začneme psát, je třeba najít vhodná klíčová slova (viz stránka o SEO). Máme tedy klíčová slova: kotlový gril weber, Master touch a Weber.
Klíčová slova zvýrazňujeme tučně a na některých děláme i odkazy na další stránky webu / e-shopu.

 

Ukázka SEO

Gril Weber Master-Touch GBS H1

V roce 2012 byl hlavním hitem letní sezóny kotlový gril One-Touch Premium Gourmet. V pořadu Šéf na grilu ho využíval známý kuchař Zdeněk Pohlreich. Letos je však všechno jinak a Gourmet se přestal vyrábět. Avšak nezoufejte! Společnost Weber přichází vylepšeným grilem Master-Touch GBS.

Weber Master-Touch GBS je v prodeji od začátku roku 2013. Bez skromnosti můžeme tvrdit, že je to ten nelepší kotlový gril, jaký je na našem trhu k dostání. Není to totiž jen pouhý gril, ale především všestranný grilovací pomocník, který můžete rozšířit o nespočet přídavných modulů. Díky tomu máte možnost vytvořit jedinečnou multifunkční venkovní kuchyň.

Na první pohled je k vidění dominantní a objemný kotel s poklopem. Oba komponenty jsou vyrobené z oceli a smaltované porcelánem. Porcelán zajistí dokonalý lak, který se neoprýská. Tím je zajištěn vždy perfektní vzhled grilu.

V poklopu je navíc zabudovaná termosonda, díky které vždy snadno zjistíte teplotu uvnitř grilu. Nechybí ani uzavíratelný hliníkový průduch, který spolu s One-Touch systémem pomáhá teplotu regulovat. One-Touch systém však plní také další funkci, a to je čištění kotle. Po grilování nežádoucí popel a zbylé uhlíky snadno vyčistíte pomocí nerezového systému One-Touch. Ten je opatřen ocelovou ,,vrtulí”, která se za pomoci ruční páčky otáčí a popel přesune do velké nádoby. Ta je natolik objemná, že popel můžete vynášet jednou za čas.

Opomenout také nesmíme nová kola, která jsou odolná proti zničení a špatným povětrnostním podmínkám. Samozřejmostí je háček, jenž je přivaření uvnitř poklopu. Díky němu poklop snadno zavěsíte na kotel. Vynikající novinkou je však držák Tuck-Away, s jehož pomocí víko zachytíte za kotel tak, že se z něj stane ochranná bariéra proti větru.

 

Jak udělat z grilu Weber Master-Touch GBS multifunkční kuchyň – H2

A nyní již k tomu nejdůležitějšímu. Master-Touch GBS je opatřen palivovým roštem a grilovacím roštem s vyměnitelným středem. Ten nás bude v této chvíli zajímat nejvíce. Rošt s vyměnitelným středem je totiž základ všeho. Jakmile máte k dispozici vyměnitelný střed, můžete grilovat prakticky cokoliv. Máte rádi italskou kuchyni? Není nic jednoduššího než vyndat střed zaměnit za kámen na pizzu a připravit tak tu nejkřupavější a nejlahodnější italskou pizzu. Nebo Vás snad grilování masa již omrzelo? A raději byste si dali nějakou kuřecí směs se zeleninou? Dokupte si tedy k vašemu grilu univerzální pánev wok. Záměrně píšeme, že je tato pánev univerzální, neboť se v ní dají připravovat také nejrůznější přílohy či například pravé italské risotto.

Pokud si však potrpíte na pořádnou flákotu a tedy na šťavnaté steaky, zajisté sáhněte po litinové grilovací mřížce. Ta velký žár přímo přitahuje a rovnoměrně rozvádí po svém obvodu. Vaše steaky tak budou nejen úžasně šťavnaté, ale také budou mít viditelnou sexy mřížku po grilování.

Toto však nejsou jediné možnosti, kterými gril na dřevěné uhlí Master-Touch GBS disponuje. Co takhle připravit pořádný špíz? Nebo extrémně velký kebab z mletého masa? K těmto účelům výborně poslouží mangal sada.

Vyberte si doplňkové příslušenství a rozviňte svou fantazii při grilování…

Zde mohou být obrázky s dalšími produkty a odkazy.