SPOLUPRÁCE

 

Marketingu a PR se věnuji již od roku 2004. Tenkrát jsem ještě netušila, že se do marketingu zamiluji a budu se zamilovávat stále dokola pro jeho pestrost, proměnlivost a spravedlivost.

Čím dál víc platí, že kvalitní práce přináší úspěch a to je něco, co mě dokáže nabít. Jako nezávislý konzultant navíc mohu pracovat na projektech, které mě skutečně baví a s lidmi, se kterými chci být v kontaktu.

Preferuji dlouhodobější spolupráci, při které je možné měřit výsledky a radovat se z úspěchu. Těší mě také pestrost, kdy mohu zároveň pracovat pro firmy z automobilového průmyslu, umění, sportu, elektroniky, kultury, stavebnictví, gastronomie či cestování.

Baví mě učit se nové věci, vzdělávat se v nových oborech a poznávat nové produkty.

 

Moji dlouhodobí klienti:

  • Autopůjčovna ASAP Rent car, s.r.o. (od června 2006). Společnost jsem nejdříve spoluzaložila, sedm let řídila a od mého odchodu převzala kompletní online marketingové aktivity. Mám na starosti SEO, PPC, e-mailing a celou marketingovou strategii společnosti. Stálý růst, úspěšné SEO a e-mailing v ČR, ale také v Evopě, USA, Rusku a mnoha dalších zemích světa mi činí velkou radost.
  • SVP group (od roku 2014). Mám na starosti kompletní marketingové (zejména online) aktivity celé skupiny. Mohu se tak realizovat v oblastech grilů a kuchyňských potřeb, solárních systémů, tepelných čerpadel, staveb mostů, půjčovně stavební mechanizace, stavebnictví, a potažmo také gastronomie. Podařilo se mi napříč firmami nejen zvýšit obrat, ale také významně zoptimalizovat náklady do marketingu a generovat tak zisk.
  • Wertheim spol. s.r.o. Od roku 2013 jsem pomáhala s online strategií a výrazně se zabývala hlavně SEO. Společnost tak vyjížděla na prvních místech vyhledávačů Seznam.cz a Google.cz na vysoce konkurenční klíčová slova.
  • Neverending s.r.o. – od roku 2013. Společnost jsem nejdříve založila a po převedení v roce 2015 nadále s agenturou spolupracuji na významných projektech.
  • B-land, s.r.o. (od roku 2008). Kompletní marketingové aktivity, rozjezd nového e-shopu s více než 500 tisíci položkami v oblasti náhradních dílů na auta. Dále propagace firmy v oblasti autoservisu, asistenční služby, prodej náhradních dílů, prodej vozů, pojištění a mnoho dalších služeb.

 

Další činnosti:

  • Školení online marketingu ve firmách: např. nakladatelství Verlag Dashöfer, Penco, Green map travel, SoftwareONE Czech Republic s.r.o., Škoda auto Česká republika, atd.
  • Audit online marketingu webů a e-shopů
  • Mentoring

 

Chcete se mnou spolupracovat? 

Napište mi e-mail na lucie@marketinghelp.cz nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Popište prosím, o co byste měli zájem, ideálně prosím o prolink na Váš projekt. Nezapomeňte také prosím uvést, co od spolupráce očekáváte, jaké jsou Vaše cíle a představy. Co nejdříve Vám odpovím a probereme, co pro Vás mohu udělat.

OMLOUVÁM SE, ALE Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ AKTUÁLNĚ NENÍ MOŽNÉ  AŽ DO KONCE ROKU 2018 OBJEDNAT ŠKOLENÍ. ŠKOLENÍ BY BYLA NA ÚKOR KVALITY A TO NECHCI. NOVÉ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁM AŽ NA ROK 2019. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

AKTUÁLNĚ JSEM JEŠTĚ SCHOPNA UDĚLAT PÁR AUDITŮ WEBU A E-SHOPU. JINAK JSEM PLNĚ VYTÍŽENA PRACÍ PRO STÁVAJÍCÍ KLIENTY.

 

Mám zájem o:

7 + 13 =